Erolind Rudari, është shpallur lojtari më i mirë në kategorinë U-17, në një garë të mbajtur në qytetin e Durrësit, njofton Llapi.info.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e Erolindit.

Ai është nga fshati Shajkoc i Komunës së Podujevës.

Shkrimi i plotë;

Me pjesmarrjen e një turniri në Durrës futbollisti Erolind Rudari shpallet Lojtari me i mire ne kategorin U-17.

Urime dhe shumë suksese Erolind !