Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë të enjtes ka arrestuar një person në Podujevë, i cili ishte në kërkim, shkruan Llapi.info.

I arrestuari është dërguar menjëherë në vuajtje të dënimit.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Rr. Jusuf Koliqi, Podujevë 21.07.2022 – 08:20.   Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.