Trajneri i Arsenalit, Unai Emery duhet të shesë lojtarë për të mbledhë fonde për transferime në afatin kalimtar të verës.

Mesfushori Granit Xhaka është një nga lojtarët që mund të largohet nga Arsenali dhe të përfundojë në Serie A të Italisë tek Interi, raporton “Express” të dielën.

Interi është duke menduar të bëjë ofertë për të transferuar Xhakën.