Dy qytetarë kanë gjetur kuletën e deputetes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vlora Dumoshi.

Kjo u bë e ditur nga vetë deputetja Dumoshi, përmes një shkrimi në Facebook.

Ajo i ka falenderuar, duke e quajtur veprimin e tyre shembull për t’u admiruar.

Lajmi i plotë:Sot, këta djemë me zemër plot më sjellen kuleten time të humbur në Prishtinë. Shembull për t’a admiruar gjithë secili nga ne.Ju faleminderit

Anton Nila dhe shokut të tij🙏