Bernard Challandes në konferencën për media foli edhe për mesfushorin, Valon Berisha i cili u rikthye pas një lëndimi të gjatë.

“Valon Berisha është i gatshëm dhe është ndër kandidatët potencial për të startuar nesër” – u shpreh trajneri i Kosovës.

Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet nesër me Anglinë në Southampton me fillim nga ora 20:45./Indeksonline/