Tullacët me tatuazhet më të shëmtuara (Foto)

Rënia e flokëve për disa është shumë shqetësuese, andaj mundohen të bëjnë kamuflime të ndryshme, për të mbuluar pjesën tullace.

Mirëpo, të tjerë kanë vendosur që në lëkurën e kokës të bëjnë tatuazhe të ndryshme, në përpjekje të duken më mirë, transmeton Telegrafi.

Kjo vetëm sa i ka bërë qesharak dhe njerëz që bien në sy, por jo për të mirë.

“Pasi i pashë këta tullacë, jam krenar që nuk kam flokë dhe nuk kam provuar të bëj ndonjë vizatim në kokë”, është një nga komentet e shumta.

Në komentet tjera, atyre iu është rekomanduar të vendosin paruke, që të duken më normal. /Telegrafi/