Policia e Kosovës duket se duhet të marr stilolapsin dhe të shkruaj një dënim të ri.

Bëhet fjalë për një vozitës që rrugës për Ferizaj bën një tejkalim të çmendur, transemton Indeksonline.

Nga pamjet që ka siguruar Indeksonline, vozitësi i veturës “Mercedes” për pak shkakton një aksident të rëndë si pasojë e tejkalimit të tij.

VIDEO