Ballina Sulmohet taksisti kosovar, klienti i tij ia merr 200 euro, telefonin dhe dokumentet personale auto_850x636_Taxit-Prishtine-AtdheMulla-650x3581517222623-600x360-11586525726-1-696x418

auto_850x636_Taxit-Prishtine-AtdheMulla-650×3581517222623-600×360-11586525726-1-696×418

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news