Sixers shpikin ngulitjen dyshe!

Një aksion i jashtëzakonshëm është parë në NBA.

Joel Embiid dhe Robert Covington realizuan një ngulitje dyshe në ndeshjen që Philadelphia 76ers luajti ndaj New Orleans Pelicans, transmeton tch.

Pasimit të Simmons iu vërsulën të dy dhe rezultati ishte spektakolar.