Një foshnje është rrëzuar në tokë nga karroca dhe nëna e saj duke mos e vërejtur ka shkelur mbi të.

Në aksidentin e ndodhur në Stamboll dyshohet se rripat e sigurisë së karrocës nuk ishin të lidhura kur ra në tokë shkruan Hurriyet, përcjell Klankosova.tv.

Gruaja e ka dërguar fëmijën në spital dhe raportohet se nuk ka diçka serioze në gjendjen shëndetësore.

Për më shumë shikojeni videon.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/arabadaki-bebegi-yola-dusurdu-ustune-basinca-fark-etti-dehsete-dusuren-goruntu-41844694