Rrahje në Podujevë, një i lënduar rëndë

Një rrahje ka ndodhur në rrugën “Nuhi Gashi” në Podujevë, raporton Llapi.info. Si pasojë e përleshjes, një person ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë. “Viktima mashkull K/Shqiptar është dërguar në QKUK,  për trajtim mjekësor pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga i … Continue reading Rrahje në Podujevë, një i lënduar rëndë