Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka ndaluar një veturë, me ç’rast gjatë kontrollit është gjetur drogë, njofton Llapi.info.

“Raportohet se gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit mashkull kosovar është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës së dyshuar narkotike”, ka thënë PK.

Pa dhënë detaje tjera, Policia ka thënë se ,e vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Llapi.info