Një banesë është përfshirë nga flakët para pak minutash në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë, raporton Llapi.info.

Sipas dëshmitarëve të cilët edhe kanë dërguar pamje në Llapi.info, përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Ekipet policore dhe ato të zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin./Llapi.info

Kjo figurë ka një atribut alt të zbrazët; emri i kartelës për të është 72260965_450303362508746_1187521194207739904_n.jpg
Kjo figurë ka një atribut alt të zbrazët; emri i kartelës për të është 72536005_464012057790956_3638588979118342144_n.jpg