Pedro te Chelsea, “fajet” i kishte gruaja!

Prapa kalimit të Pedros te Chelsea duket se fshihet një arsye e “madhe”. Gazetari i njohur spanjoll, Francesc Aguilar ka njoftuar arsyen e vërtetë se pse Pedro në fund zgjodhi Chelsean para skuadrave të Manchesterit.

“Pedro e donte Manchesterin, por jo edhe gruaja e tij. Carolina ëndërronte që të jetonte në Londër dhe në fund Pedro vendosi të luaj për Chelsean” njofton gazteari spanjoll./Indeksonline/