Ballina Osmani: Nuk pranojmë ide që prekin kufijtë tanë dhe e bëjnë Kosovën jofunksionale Vjosa-Osmani-Interviste-foto-Ridvan-Slivova-19-e1605191846578-780x4391-e1605623746335

Vjosa-Osmani-Interviste-foto-Ridvan-Slivova-19-e1605191846578-780×4391-e1605623746335

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news