Një femër në Podujevë, ka informuar se është sulmuar me një shkop të drurit nga një person i cili ka probleme psikike, njofton Llapi.info.

Policia rastin e ka cilësuar dhunë në familje.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./Llapi.info