Me rezultat 0:2 në favor të ekipit llapjan ka përfunduar ndeshja miqësore mes KF. “Trepça” dhe KF. “Llapi”.

Golashënuesit për ekipin llapjanë ishin Edon Zeqiri dhe Alban Mavriqi./Llapi.info