Kolona të gjata janë krijuar në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Nga pamjet që ka siguruar Indeksonline, shihet që një kamion është i prishur dhe ka vështirësuar qarkullimin në atë pjesë

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po mundohet ta zhbllokoj komunikacionin. /Indeksonline/