Ja cilat klube preferon Stones

John Stones praktikisht do ta refuzonte çdo ofertë nga çdo klub, përveç se ato oferta do ishin nga dy klubet e Manchesterit, City ose United.

The Times raporton se Stones preferon një lëvizje tek njëra skuadër e Manchester dhe pret ofertë të mirë nga skuadrat në fjalë.

United konsiderohet më favorit, duke ditur se ‘vuan’ për një mbrojtës.

Kujtojmë se për shërbimet e reprezentuesit anglez ka shprehu interesim edhe skuadra e Chelseat. /Telegrafi/