Ish-deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Adem Mikullovci, sot e ka vizituar ish-kryeministri Albin Kurti dhe ish-ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca.

Mikullovci i cili me profesion është humorist ka ironizuar me postin e Kurtit si dhe kohën e vizitës.

Mikullovci iu ka referuar Kurtit si kryeministër, e Konjufcës së ministër.

“Sot në mesditë(e jo në mesnatë)më vizituan Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca”, ka shkruar Mikullovci./Llapi.info

Sot në mesditë(e jo në mesnatë)më vizituan Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i punëve të jashtme Glauk Konjufca.

Gepostet von Adem Mikullovci am Samstag, 6. Juni 2020