Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Daut Haradinaj, ka vizituar sot Fushë Kosovën me ç’rast ka takuar shumë njerëz që i janë bashkuar koncept dhe motos së këtij koalicioni : 100%.

Me këtë rast ai ka prezantuar një të ri me emrin Gazmend Maloku, djalin e një dëshmori.

Njerëz të mirë dhe rini e shëndoshë në Fushë Kosovë sot ju bashkuan konceptit 100%. Gazmend Maloku edhe pse i rritur pa…

Gepostet von Daut Haradinaj am Mittwoch, 11. September 2019

Postimi i plotë:

Njerëz të mirë dhe rini e shëndoshë në Fushë Kosovë sot ju bashkuan konceptit 100%.

Gazmend Maloku edhe pse i rritur pa babë, ai u rrit dhe u edukua në frymën e tij prej luftëtari Dëshmor.

Ju jam mirënjohës të gjithëve për energjinë e madhe për shtet 100%.

Na priftë e mbara!