Është gjetur Remzije Mustafa, zonja nga Prishtina e cila ishte shpallur e zhdukur dhe po kërkohej nga fëmijët e saj për më shumë se një javë.

Lajmin e kanë konfirmuar për Gazetën Express familjarët e Remzije Mustafës.

Ata kanë bërë të ditur se Mustafa është gjetur në Kodrën e Diellit, në Prishtinë.

Mustafa mësohet se është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore