Një veturë është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në fshatin Bradash të Podujevës, raporton Llapi.info.

Në pamjet që ka siguruar Llapi.info, shihet se në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet policore dhe ato të zjarrfikësve.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar që kjo veturë të përfshihet nga zjarri, i cili tashmë është shuar.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar./Llapi.info

Më poshtë pamjet: