Një tjetër video e Rimac Nevera, shikoni se me çfarë lehtësie kjo veturë prek...

Pas videos në të cilën Rimac Nevera po lëvizte me 230 km / orë në autostradën afër Dubrovnikut, u shfaq një video...

Meshkujt janë përdoruesit më të mëdhenj të Snapchatit në Kosovë

Aplikacioni Snapchat ka shtrirje të gjerë në Kosovë dhe përdoret mjaft shumë sidomos nga të rinjtë. Si platforma kryesore...

Twitter do të bëjë një pauzë ndaj pranimit të aplikimeve për verifikimin e llogarisë

Gjatë javës së kaluar, Twitter lansoi përsëri programin e tij për verifikimin e llogarive, duke lejuar këdo që të aplikojë për markën...

Mark Zuckerberg është parë me byzylykun Sharkbanz 84 dollarësh derisa bën ‘sërf’, pajisja thuhet...

Shefi ekzekutiv i Facebok, Mark Zuckerberg, është parë me një byzylyk të dizajnuar për t’u mbrojtur nga sulmet e peshkaqenëve, derisa bënte...

Volkswagen Passat i ri do të jetë më i madh, motorin do ta ketë...

Volkswagen Passat i ri do të jetë më i madh, ai gjithashtu do të mbajë motorin me naftë. Shumë...

Me frigorifer, çadër dhe shumë pajisje tjera – kjo është makina e re më...

Makina më e shtrenjtë në botë nuk është më Bugatti La Voiture Noire. Rolls Royce ka prezantuar makinën e re më të...

Hapi tjetër i fluturimit, aeroplanët pa pilotë

Reliable Robots dhe Xwing janë dy kompani fillestare të Zonës së Gjirit që janë duke punuar në aeroplanë që mund të fluturojnë...

Instagrami më në fund po e bën gati opsionin e pritur qe një kohë...

Përdoruesit e rrjetit social, Instagram, mund t’i qasen lehtësisht platformës përmes një kompjuteri apo iPadi, megjithatë në uebfaqen për desktop s’ka një...

Autoritetet gjermane bllokojnë politikën e re të privatësisë së WhatsApp

Autoritetet gjermane pretendojnë se përpjekjet e Facebookut për t’i detyruar përdoruesit e WhatsApp të pranojnë grumbullimin e të dhënave të tyre personale...

BMW X5 mundohet, por dështon keq të kapë Audi A7 në autostradë

Personi që po e drejtonte veturën BMW X5 M50d, e cila është gjenerata e fundit nga kjo kompani, duket se e ngacmoi...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news