Galaxy Note 10+ shihet në imazhet e para reale

Samsung me sa duket vendosi të vazhdojë konventën e tyre tradicionale të emërtimit dhe po emërton pajisjen më të madhe Galaxy Note10...

Traktori më i shpejtë në botë, shpejtësia maksimale e tij është 166 kilometra në...

Imagjinoni të vozisni një traktor që arrin deri në 166 kilometra në orë. Ekzistojnë lloje të ndryshme të automjeteve që mund të...

Automjetet ndoqën rrugën e Google Maps, përfunduan në fushë të zbrazët

Teknologjia jo gjithëherë është e pagabueshme, pasi që 100 vozitës të Kolorados përmes Google Maps përfunduan duke e bllokuar trafikun.

Investim 2 miliardë euro – Volkswagen zgjedh shtetin ku do ta hap fabrikën e...

Volkswagen siç duket ka zgjedhur Turqinë si një vendndodhje të re për një fabrikë të automjeteve të reja. Ndërkohë, kompania dëshiron të...

Audi SQ8 lansohet me shpejtësi të konsiderueshme

Makinat SUV tani e kanë një rival të fuqishëm Në qershor të vitit të kaluar, kur Audi e paralajmëroi...

Turqia befason amerikanët, prezanton avionin më të mirë se F35

Turqia lë gojëhapur Amerikanët, prezanton avionin luftarak më të mirë se F-35 amerikan. Byroja kryesore turke për projektim të...

Mbyllësja e zgjuar e derës, hapet me vendosjen e shenjave të gishtit (Video)

FIDO është një mbyllëse e zgjuar e derës, që hapet në mënyrë digjitale, vetëm me vendosjen e gishtit, ndërsa nuk ka nevojë...

Lirimi më i madh deri tani i iPad Pro me 12.5 inç (Foto)

Amazon dhe Walmart e kanë ulur çmimin për iPad Pro, më së shumti deri më tani. Si pjesë e...

Ky Mercedes ka 3.4 milionë të kaluara, pronari thotë se do ta vozisë deri...

Ndërsa prodhuesit e makinave të reja po pretendojnë se prodhimet e tyre dizel janë në gjendje të arrijnë 500000 km me mirëmbajtjen...

BMW shënon rritje të madhe të shitjeve të veturave

BMW-ja vazhdon të regjistrojë rritje të shitjeve të markave të saj kryesore në maj, duke shitur 181 888 automjete, me një rritje...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
13,026AbonentëAbonohu

Latest news