“Trajneri ka menduar se vetëm njëra këmbë vlen 1 milion euro”

Në emisionin ‘Arena’ trajneri i njohur kosovar, Ismet Munishi thuri lëvdata për sulmuesin e Llapit, Mirlind Daku. Madje, Munishi theksoi se Daku vlen 1...

Munishi: Daku i Llapit vlen një milion euro

Trajneri Ismet Munishi vazhdon të insistojë se futbolli kosovar meriton më tepër respekt, pasi nga kampionati ynë vazhdimisht po dalin lojtarë, të cilët po...

Kur do të zhvillohet meçi i shumëpritur mes Joshua e Wilder?

I vetmi titull që është duke i munguar, Anthony Joshuas është ai i WBC – titull që mbahet nga Deontay Wilder, njofton Klan Kosova. Por,...

Conte mezi po pret të ikën nga Chelsea

Ish-menaxheri i Chelseas, Gianluca Vialli, beson se trajneri aktual i Bluve të Londrës, Antonio Conte, mezi po pret të largohet nga klubi, njofton Klan...

Bayerni vendos për Jamesin, nuk kthehet në Madrid

Bayerni ka vendosur ta blejë kartonin e James Rodriguez. Bayern Munich ka vendosur që ta aktivizojë klauzolën e blerjes që ka për James Rodriguez. Klubi gjerman...

Guardiola: Salah, Mane dhe Firmino janë të pandalshëm

Guardiola i frikësohet Liverpoolit dhe treshes sulmuese; Salah, Mane dhe Firmino. Manchester City dhe Liverpooli do të përballen të mërkurën në çerekfinale të Ligës së...

E konfirmon Guardiola, Aguero në dyshim për Liverpoolin

Aguero nuk pritet të startojë kundër Liverpoolit të mërkurën mbrëma në “Anfield”. Manchester City pritet ta nisë ndeshjen kundër Liverpoolit në Ligën e Kampionëve pa...

Buffon: Real Madridi nuk është i pamposhtur në Evropë

Giggi Buffon thotë se Real Madridi nuk është i pamposhtur dhe beson se Juventusi ka gjasa të mira për të kaluar në gjysmëfinale. “A është...

“Neymari do t’i bashkohet Real Madridit…!”

Umtiti beson se Neymari do t’i bashkohet Realit nëse veç braziliani dëshiron dhe se nuk do të ndikohet nga thashethemet se do të shihej...

“Për t’u krahasuar me Maradonën, Messi duhet të fitojë Kupën e Botës”

Carlos Bilardo, trajneri kampion bote me Argjentinën në “Meksikë 1986”, tha se Lionel Messi është lojtari më i mirë në botë, por i duhet...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news