Boksieri me 279 humbje në 300 meçe është tejet krenar

300 meçe të zhvilluara dhe 279 humbje si boksier profesionist. Ky është Kristian Laight, që ka vetëm 12 fitore dhe boksieri që asnjë kundërshtar...

Perez: Po, Modriqi mund të largohet për 750 milionë euro

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez nuk e ka mohuar mundësinë që Luka Modriq mund të largohet nga “Santiago Bernabeu”, por vetëm nëse dikush...

Januzaj pasardhës i Mahrezit në Leicester, por Manchester United mund të prish punë

Adnan Januzaj është në shënjestër të Leicester, pasi këtë të fundit larguan Riyad Mahrez. Por Djajtë e Kuq mund të futen në këtë...

Drejtuesit e Real do të mbajnë takim me Modric, derisa atë e kërkon Inter

E ardhmja e Luka Modric do të vendoset pas takimit me presidentin, Florentino Perez. Kroati po përgatitet për këto bisedime kur për të ka shprehur...

Courtois futë në ‘luftë’ Chelsean dhe Real Madridin

Portieri Thibaut Courtois është kthyer në një mollë sherri mes Chelseat dhe Real Madridit. Los Blancos e duan me çdo kusht portierin më të mirë...

Interi interesohet për Modriqin

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modriq, është duke u kërkuar me ngul nga Interi. Kroati që gjashtë vjetët e fundit i kaloi te Reali, duke...

Llapi – Drenica në javën e parë të Superligës së Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës ka hedhur shortin për sezonin e ri të Superligës. Në javën e parë do të jetë përballja mes Feronikelit –...

Reali nuk e shet, por Chelsea këmbëngul për Kovacicin

Chelsea i është bashkuar betejës për mesfushorin e Real Madridit, Mateo Kovaçiç. Daily Mail shkruan sot se londinezët kanë pyetur rreth mesfushorit të madrilenëve si...

Kroati Vrsaljko zyrtarizohet te Interi

Interi ka mbyllur marrëveshjen për transferimin e kroatin Sime Vrsaljko, i cili në dy sezonet e fundit ka qenë pjesë e Atleticos së Madridit,...

Efekti Ronaldo, portugezi si një yll roku: Chievo dhe Parma shtrenjtojnë biletat

Transferimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridi te Juventusi ka rritur interesimin për të ndjekur Serie A. Kjo më së miri tregohet me vendimin që...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news