Griezmann refuzon 20 milion euro në sezon për Barcelonën

Mbi 20 milionë euro në sezon! Kjo është oferta e Atleticos për Griezmannin, por francezi e ka vetëm një objektiv për sezonin e ardhshëm...

Barcelona pranoi 5 gola pas 15 vjetëve

Pas 15 vjetëve, një skuadër i ka shënuar 5 gola Barcelonës, hera e fundit kundër këtë një skuadër e kishte bërë ishte viti 2003,...

Lis Behrami, talenti 15 vjeçar nga Podujeva

Se Podujeva me rrethinë është burim i talentave të futbollit, tregon më së miri 15 vjeçari Lis Behrami i cili vjen nga shkolla e...

Barcelona e Atletico arrijnë marrëveshje për Griezmannin

Barcelona dhe Atletico Madrid raportohet se kanë arritur marrëveshje prej rreth 115 milionë eurosh për transferimin e Antoine Griezmannit në Camp Nou. 27-vjeçari është përmendur...

Futbollistët me pagat më të larta në MLS: Shkëlzen Gashi fiton më shumë se...

Kampionati amerikan i futbollit MLS, është bërë mjaftë interesant viteve të fundit. Skuadrat amerikane vendosën të transferonin yje të futbollit evropian kryesisht në fund të...

Barcelona krahason Enis Bardhin me Lionel Messin: Do të jetë duel i snajperëve

Të dy veshin fanellën me numër 10, gjithashtu të dy veshin fanellën me ngjyrat kuq e kaltër dhe ata të dy kanë një talent...

Chelsea lufton për t’i mbajtur yjet

Chelsea do t’i duhet ta bindë Eden Hazard dhe Thibaut Courtois që t’i vazhdojnë kontratat që kanë gjatë kësaj vere. Kontrata e Hazard skadon më...

Sulmi ‘vrasës’ i Barcelonës për sezonin e ardhshëm

Barcelona tashmë po punon për skuadrën e sezonit të ardhshëm edhe pse nuk do të ketë shumë transferime, pritet që ato të formojnë sulmin...

Llapi mposht me lehtësi Flamurtarin, rrëmben pozitën e tretë

Llapi ka arritur të mposht me rezultat 3:1 Flamurtarin sot në stadiumin e qytetit “Zahir Pajaziti” njofton Llapi.info Të tre golat Llapi i realizoi brenda...

Buffon pritet të dënohet nga UEFA për çerekfinalen kundër Real Madridit

Italiani kishte reagim të ashpër pasi gjyqtari akordoi penallti në Ligën e Kampionëve, kurse UEFA ka marrë sot masa disiplinare kundër portierit të Juventusit Gianluigi...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news