Se milionat nuk luajnë futboll, tregon rasti i Fulhamit: Ekipi më i shtrenjtë në...

Rreth 130 milionë euro i kanë shpenzuar që nga vera deri në këtë dimër në sjelljen e lojtarëve...

Mourinho: Ajaxi dhe Tottenhami mund të fitojnë Ligën e Kampionëve

Ish- trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, beson se fituesi i sfidës Tottenham-Ajax mund të fitojë finalen e Ligës së Kampionëve.

Lojtarëve të Dritës u ishte premtuar premi për të ndalur Llapin

Liridon Leci, futbollist i Dritës, ka konfirmuar se lojtarët e këtij kanë pasur premi të premtuar nga kryesia, nëse arrijnë të nxjerrin...

Batatina: FFK nuk e lejon Llapin të bëhet kampion, marre për Prishtinën

Skuadra e Tahir Batatinës, Llapi është mposhtur minimalisht (1-0), nga rivali për titull Prishtina, njofton Llapi.info Golin e vetëm...

Chelsea i pranon 100 milionë eurot e Realit për Hazardin

Raportohet se Chelsea është bërë gati ta shet Eden hazardin në këtë afat kalimtar të verës edhe pse janë dënuar me dy...

Joshua kërkon rimeç pas humbjes tronditëse ndaj Ruiz

Anthony Joshua do të kërkojë rimeç me Andy Ruiz Jr, pas humbjes tronditëse që si pasojë ia humbi boksierit britanik tre titujt...

Kastriot Selmani, futbollisti i radhës që i bashkëngjitet Llapit

Gjatë ditës së sotme, Llapi ka zyrtarizuar transferin e radhës, njofton Llapi.info Bëhet fjalë për mesfushorin 19-vjeçar, Kastriot Selmani....

Skuadra e Cityt konsiderohet si më e vlefshmja në botë, Reali as në top...

Liga Premier njihet tashmë për të ardhurat e majme që i përfiton nga të drejtat televizive, por edhe nga marketingu i...

Rimeçi ndërmjet Joshuas dhe Ruizit pritet të zhvillohet në Britani të Madhe

Eddie Hearn ka thënë se Anthony Joshua është i vendosur që rimeçi me Andy Ruiz Jr. të ndodhë në Britani të Madhe.

Juve kërkon 100 milionë euro për Dybalan

Paulo Dybala kërkohet nga Interi, Manchester Unitedi, Bayern Munichu dhe Paris Saint-Germaini, mirëpo Juventusi kërkon 80 milionë euro përnjëherë plus 20 milionë...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news