Sulmuesi i ri i Barcelonës turpërohet gjatë prezantimit në Camp Nou

Sulmuesi i ri i Barcelonës, Martin Braithwaite, nuk arriti t’i bindë tifozët e klubit katalonas për talentin e tij gjatë prezantimit në...

Van Persie i befasuar: Haaland është një lojtar i pabesueshëm, i mahnitshëm

Robin van Persie e ka përshkruar sulmuesin Erling Haaland si një “lojtar të pabesueshëm” dhe ka thënë se sulmuesi i Borussia Dortmund...

Messi nuk është i befasuar me golat e Ronaldos: Sa herë të luajë do...

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi nuk është i befasuar nga golat e Cristiano Ronaldos në Serie A për Juventusin, pasi i...

Challandes i palumtur me formatin e play-off’it: E pamundur për tifozët e Kosovës të...

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, është i pakënaqur me formatin e ndeshjeve të play-off-it për kualifikim në Euro 2020, të cilat zhvillohen...

Messi flet pa hezitim për shumë tema: Rikthimi i Neymar, kualiteti i Lautaros, përplasja...

Lionel Messi ka dhënë një intervistë pa hezitim për “El Mundo Deportivo”, duke prekur tema të ndryshme. Ai foli...

Trajneri i PSG-së e godet Neymarin: I mungoi ritmi

Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka thënë se Neymarit i mungoi ritmi si pasojë e mungesës së ndeshjeve garuese, në humbjen...

MKRS-ja ofron mbështetje për ngritjen e cilësisë së futbollit kosovar

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur në kabinetin e saj drejtuesit e Federatës së Futbollit të Kosovës, me...

Neymar: PSG-ja nuk dëshiron të më paguaj, prandaj jam jashtë fushës

Neymari ka zbuluar se PSG-ja kanë qenë shumë të frikësuar që të paguajnë atë gjatë javëve të fundit, pavarësisht dëshirës së tij...

LA Galaxy dëshiron Messin, i ofron rrugën e “shpëtimit”

Klubi i MLS-s kanë shprehur interesim të madh për transferimin e argjentinasit. LA Galaxy raportohet se kanë kontaktuar Lionel...

Haaland ishte gati ta thyente rekordin botëror në 60 metra pas vrapimit ndaj PSG-së

Erling Haaland ka befasuar të gjithë me shpejtësinë e tij në ndeshjen e Borussia Dortmundit ndaj Paris Saint-Germain. Dortmundi...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news