Llapi reagon pas humbjes: Nuk u akordua penaltia dhe u anulua goli i rregullt,...

Ekipi nga Podujeva, KF Llapi ka pësuar disfatë në shtëpi ndaj kampiones në fuqi, Dritës, me rezultat 1-2, raporton Llapi.info.

Llapi pëson humbjen e gjashtë, mposhtet nga Drita midis Podujevës

Llapi ka regjistruar edhe humbjen e gjashtë në këtë edicion, ndërkohë që sot është mposhtur nga kampionia në fuqi, Drita, me rezultat...

Kryendeshja në Podujevë, Llapi pret Dritën

Kryendeshja e xhiros së dhjetë në Superligën e Kosovës zhvillohet sot në Podujevë, ku Llapi pret Dritën, njofton Llapi.info.

Klubi i Llapit: Është sulmuar ndihmëstrajneri ynë nga Policia e Kosovës pas ndeshjes, ai...

Feronikeli ka marrë një fitore tejet të rëndësishme në xhiron e 9-të në Superligën e Kosovës, duke mposhtur Llapin më epërsi minimale...

Llapi pëson humbjen e radhës, mposhtet nga Feronikeli

Llapi ka pësuar humbjen e radhës në këtë edicion, pas disfatës nga Feronikeli me rezultat 1-0, raporton Llapi.info. Në...

Podujevë: Vendosen ulëset në tribunat e Stadiumit “Zahir Pajaziti”

Nënkryetari i Komunës së Podujevës, Nexhmi Rudari, i shoqëruar nga drejtoresha e Drejtorisë për Kulturë, Rini dhe Sport, Donika Sfishta, ka vizituar...

Llapi në kërkim të fitores së dytë, i shkon sot Feronikelit

Në kuadër të xhiros së nëntë në Superligën e Kosovës në futboll, Llapi i shkon sot Feronikelit, shkruan Llapi.info.

Llapi s’di për fitore, ndalet në sekondat e fundit

Llapi nuk ka arritur më shumë se një barazim në kuadër të xhiros së gjashtë në udhëtim te Besa e Pjeës, raporton...

Hajdin Salihu i Llapit huazohet te Lokomotiva e Zagrebit

Klubi nga "Zahir Pajaziti, KF Llapi ka zyrtarizuar kalimin e futbollistit, Hajdin Salihu te skuadra kroate, Lokomotiva e Zagrebit, njofton Llapi.info.

Llapjani e mbyll me fitore kampionatin në Drag Race 3 në Kosovë

Skender Potera me Audi TT është fitues i garës Drag Race, e fundit për kampionatin e sivjetmë. Potera pati paraqitje fantastike në...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news