Nazmi Bajra nga Podujeva nis iniciativën për ta paditur Serbinë në Strasburg, lidhur me...

Ishte 20 marsi i vitit 1990, kur në qytetin e Podujevës Serbia hodhi helme toksike në shkollat e...

Potera: Qeveria në ikje e Agim Veliut, qytetarin e sheh si të padijshëm

  Kandidati për kryetar të Podujevës në radhet e Lëvizjes Vetëvendosje, Ajet Potera përmes një statusi në Facebook  ka shkruar se qeveria në ikje po...

Zjarr në një parcelë hekurishtesh në Podujevë (Video)

Një zjarr i madh ka shpërthyer para pak minutash në një parcelë të një lagjeje në Podujevë, raporton Llapi.info

LDK hap fushatën elektorale në Podujevë, Veliu garanton qeverisje të ndershme, të drejtë dhe...

Salla u mbush përplot. Të gjithë po e prisnin Agim Veliun kandidatin e tyre për kryetar të Podujevës . E Kur erdhi, filluan duartrotiktjet. Dega e...

20 vjet nga rënia heroike e dëshmorëve Hajdin Haliti dhe Sami Plakolli në Podujevë

Sot janë bërë 20 vjet nga rënia e dëshmorëve Hajdin Haliti dhe Sami Plakolli në Podujevë, njofton Llapi.info Haliti...

Kandidati i VV- së për asamblist nga Podujeva ndanë pagën për 4 fëmijë jetimë

Edhe një kandidat tjetër për asamble në komunën e Podujevës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, ka vendosur që pagën e tij t’ua ndajë fëmijëve...

Veliu njofton komandantin e KFOR-it për projektet të cilat kanë filluar të realizohen në...

Kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, ka pritur sot në takim komandantin e Detashmentit të Përbashkët Rajonal – Qendra të KFOR-it...

Ajet Potera: Siç u bë ndryshimi në Prishtinë, ashtu do bëhet edhe në Llap...

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje në Podujevë, Ajet Potera ka mbajtur sot tubim në shkollën “Ibrahim Rugova”, në pikën e Mon Balajt. Atje kishin qëndruar numër...

Aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë, vetura del jashtë rruge

Një aksident trafiku mes tri veturave ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë- Podujevë, konkretisht në Vranidoll, raporton Llapi.info

Podujevë: Hapen dhjetëra faqe dhe profila të rrejshëm në Facebook për të shpërndarë propagandë...

Kohët e fundit në Facebook në Podujevë janë shtuar dhjetëra faqe dhe profila të rrejshëm në Facebook të cilët po mbështesin kandidatë të ndryshëm...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
11,190AbonentëAbonohu

Latest news