Vazhdon ardhja e donacioneve nga Westerstede

Pjesa e dytë e donacionit nga Westerstede i Gjermanisë është nisur sot për Podujevë. Ky donacion është siguruar nga vizita që ka bëri Kryetari i...

Bashkëluftëtari i Zahir Pajazitit: Agim Çeku kërkonte 3000 euro, kush dëshironte të bëhej veteran

Bashkëluftëtari i Zahir Pajazitit, Avni Ajeti ka vazhduar kritikat për listat e veteranëve në rajonin e Llapit. Sipas Ajetit, ishte vet Agim Çeku që bëri...

Përkujtohen babë e djalë dëshmor Salih e Kadri Qerimi dhe Bedri Bislimi

Në 16 vjetorin e rënies në Katunishtë të Besianës , përkujtohen dëshmorët babë e djalë, Salih e Kadri Qerimi, ndërsa në fshatin Ballofc përkujtohet...

Arrin kontingjenti i dytë i donacionit nga Westerstede

Ka arritur kontigjenti i dytë i donacionit të dhuruar nga qyteti Westerstede i Gjermanisë për komunën e Podujevës. Donacioni përmban shtretër, të dedikuar për Qendrën Kryesore...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news