Loja me hile e Isa Mustafës

Shkruan: Shemsi Jashari Se Isa Mustafa, është politikan me përvojë është e ditur, se është njëri që iu ka...

Letër e hapur për Kryeparlamentarin Glauk Konjufca

Dr. Burim Karameta T'gjithë u bindëm, bile edhe ata që deri sot nuk kan besu, se me t'vërtetë Lidhja...

“Lidhja” rrënuese e LDK-së rugoviane!

Shkruan: Florim Zeqa LDK-ja në prag të...

Politikanët në pozitat e larta vjetërohen shpejt dhe jetojnë 2,7 vite më shkurt sesa...

Si ndihen Politikanët në konfrontacion me zgjedhjet Dr. Dr. med. Halil Krasniqi përshkruan psikologjinë e sjelljes dhe stresin e...

“Nuk ka paqe derisa gruaja shihet si pronë e burrit”

Shkruan: Luljeta Zeqiri-Mulliqi PREHU NË PAQE !!?? Fjala që po e dëgjoj sot për gruan e vrarë nga burri Nuk...

‘Tani ose kurrë, LDK-ja e ka shansin të shkëlqej ashtu si ishte’

Shkruan Ramazan Bekteshi: LDK-ja, shpresë apo iluzion Kanë mbetur edhe pak ditë,...

Ka ardhur koha që LDK të jetë parti politike, jo parti të atyre që...

Shkruan Enver Robelli: LDK gjendet para një vendimi: a do të jetë patericë apo parti? Si patericë e kemi...

‘Rinia e Podujevës u largua, qyteti me zhurmë ra në qetësi’

Shkruan Ragip Fetahu: Qyteti i heshtur …dhe qetësia bie. Kujtimet mbesin nga dikur! Një qytet i...

“U dashkan të vdesin Fetnetja Ramosaj me shoqe, që pushtetarët dhe populli jonë të...

Shkruan Luljeta Mulliqi: Fatkeqësisht ky është realiteti në vendin tonë Ky vend është vend i...

Digjet mali në fshatin Dyz (Video)

Zjarrvëniet nëpër lokacione të ndryshme të Podujevës nuk kanë të ndalur, raporton Llapi.info Kësisoj, këtë pasdite malet në...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news