Qentë e policisë në Madrid me terapi muzikore

Qentë e policisë në Madrid zhvillojnë terapi me muzikë në mënyrë që të përmirësojnë jetesën e tyre. Policia e kryeqytetit të Spanjës ka instaluar sisteme...

Gjendet aparati fotografik i humbur në det, kishte ruajtur gjithçka (FOTO)

Në një tregim të jashtëzakonshëm të fatit dhe rastësisë, një aparat fotografik i cili kishte humbur në det është gjetur pas më shumë se...

Stacioni hapësinor kinez përfundon në paqësor (VIDEO)

Tiangong-1, laboratori eksperimental kozmik i Kinës, hyri sot në atmosferën e Tokës rreth orës 08:15, njoftoi Zyra Inxhinierike e Fluturimeve Kozmike të Kinës (CMSEO),...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news