22-vjeçarja sllovene kishte prerë dorën me sharrë për 1 milion euro dëmshpërblim, zbulohet se...

Një sllovene 22-vjeçare, e kishte prerë dorën e saj me sharrë vetëm për të fituar 1 milion euro si dëmshpërblim. Kjo ndodhi...

Maserati sot prezanton perlën e re MC20 V6

Maserati do të prezantohet sot dhe tashmë fotot e tij kanë pushtuar internetin. Bota e automobilave do të marrë...

VW tërhoqi modelin jashtëzakonisht të popullarizuar nga shitja, arsyeja ishte e çuditshme

Volkswagen Polo GTI është jashtëzakonisht i preferuar në mesin e personave që jetojnë në qytet. Fatkeqësisht, nuk është më...

Zbulohet Mercedes S-Class 2021, pamje ikonike, teknologji moderne dhe më shumë fuqi

S-Class i fundit është i ngarkuar me karakteristika të reja. Mercedes-Benz S-Class 2021 më në fund është këtu. Pas...

Turisti amerikan: Kosova vendi më i mirë për t’u vizituar pas pandemisë

Një turist amerikan i cili këto ditë ka vizituar kryeqytetin e Kosovës, ka vetëm fjalë të mira për vendin tonë – në...

Në lumin Llap hidhen edhe shtretër, koten qentë

Mijëra euro ndahen vit për vit për rregullimin dhe mirëmbajtjen e lumenjve në Podujevë, por gjendja e tyre po vazhdon të jetë...

A mundet Tesla të kalojë rrethrrotullimin më kompleks vetëm me ndihmën e pilotit automatik?

Përkundër faktit se autopiloti i Tesla mund të bëjë shumë, veçanërisht pas azhurnimit të fundit të softuerit, tashmë pasi i afrohej rrethrrotullimit,...

Kush është më i shpejtë – Lamborghini Aventador SVJ, Ferrari 812 apo Porsche 911...

Po vjen një garë e re e shpejtësisë. Le të fillojmë me “Lamboni”. Fuqizohet nga një motor V12 6.5-litër që prodhon 770...

Apple njeh kufijtë e Kosovës, e vendos në hartë

Kosova më në fund ka arritur të futet në hartat e Apple. Zërit të studentes shqiptare në Londër, Megi...

I panjohuri ua paguan në fshehtësi borxhet gjithë fshatit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tuzla të Turqisë. Një person i panjohur po ua paguan borxhet të...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news