Jo vetëm të rinjtë: Një 80-vjeçar në Australi u ndalua nga policia, me Subaru-n...

Subaru WRX shpesh mendohet si një makinë e synuar nga më të rinjtë. Sidoqoftë, një 80-vjeçar australian u kap...

Keni parë se sa i “ashpër” është një VW Golf 1 me 455 kuaj...

Pavarësisht se është prodhuar më shumë se katër dekada më parë, ky Volkswagen Golf i gjeneratës së parë “nuk ka mëshirë” as...

Hoti: Albin Kurti e kritikonte LDK-në për menaxhimin e pandemisë, sot të gjithë heshtin

Ish-kryeministri Avdullah Hoti konsideron se situata me Covid-19 është tepër e rëndë, e për këtë përgjegjës është Qeveria Kurti. Hoti gjithashtu tha...

Nëse keni ndonjërën nga këto vetura mos e shisni, sepse vlera e tyre vetëm...

Thonë se vetura e re humbet një pjesë të konsiderueshme të vlerës së saj menjëherë pas daljes nga ekspozita. Sidoqoftë, ka edhe...

“Unë nuk dua asgjë” në një kafene plazhi në Budva të Malit të Zi...

Një fotografi e një fature, e lëshuar gjoja në një plazh në Budva dhe që është publikuar në Facebook, thuhet se tregon...

Katër hajnat ia kishin mësyrë shtëpisë dhe pronari nga Phoenix “ua kishte përgatitur një...

Një moment interesant është kapur nga kamerat e sigurisë në Phoenix ndërsa katër grabitës të armatosur që godasin derën e përparme u...

VW ID.3 u përfshi nga flakët, shpëtojnë gruaja dhe fëmija i saj në Holandë...

Një Volkswagen ID.3 në Groningen, Holandë, u përfshi nga zjarri. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, incidenti ndodhi në...

Honda CRX ka udhëtuar 1.6 milion kilometra, motorin dhe ndërruesin e shpejtësisë ende e...

Mirëmbajtja e rregullt e veturës nuk garanton jetëgjatësinë e saj, por sigurisht që jep një kontribut të rëndësishëm në atë qëllim.

Restorant Ora në Podujevë shpall konkurs për punëtore

KONKURS Restaurant ORA shpall të hapura këto vende pune: EnëlarëseMirëmbajtëseAfati i konkurimit është prej datës 10.08.2021...

Mërgimtari nga Zvicra sjell në Kosovë shumë vetura luksoze, në mesin e tyre Bugatti...

Me ardhjen e mërgimtarëve në vendlindje, rrugët e qyteteve të Kosovës janë zbukuruar me vetura luksoze të markave të ndryshme.

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news