Indiani që i lejon 60 mijë bletët t’i mbulojnë fytyrën, thotë se insektet janë...

Një djalë nga India i cili mban bletë, thotë se i beson aq shumë insekteve që i konsideron miq – sa që...

Burri ndalet në stacionin e karburantit dhe e “pastron” makinën me benzinë

Burri ndaloi makinën e tij në stacionin e karburantit Quik Trip në Dallas, u mbush me karburant, dhe më pas vazhdoi të...

Audi RS6 Avant me një çmim prej 125 mijë eurosh

RS6 Avant nuk është vetëm një makinë e shpejtë, ajo është një supermakinë me 591-kuaj fuqi, motor V8 4.0.

VW Group blen aksionet e mbetura të kompanisë Audi për 237 milionë euro

Transferimi zyrtar do të ndodhë në mbledhjen e ardhshme vjetore të përgjithshme të Audi-së. Që nga viti 1964, Volkswagen...

Njihuni me BMW M5 2021: 130,000 euro për 617 kuajfuqi

Pas fotove që rrjedhen një ditë më parë, BMW edhe zyrtarisht ka zbuluar modelin M5 2021. Duke bërë jehonë...

Gjermanët kryen një studim, këto janë makinat që prishen më shpesh në rrugë

Vitin e kaluar, Klubi gjerman i automobilave (ADAC) kreu 3.7 milionë ndërhyrje për ndihmë në rrugë, duke krijuar një nga bazat e...

Daut Dauti: Dasmat kosovare janë tubime neveritese. Vendimi për ndalimin e tyre nuk duhet...

Ish-zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, kur ajo drejtohej nga Bajram Kosumi, Daut Dauti ka reaguar mbi vendimin për ndalimin e dasmave në...

Një kamion përpara, një tjetër vjen me shpejtësi nga mbrapa – momenti kur vetura...

Dy njerëz kanë shmangur mrekullisht vdekjen në një përplasje të çuditshme pasi makina e tyre ishte “futur në sanduiç” mes dy kamionëve...

Labi para pak muajsh shpërndau maska mbrojtëse kundër koronavirusit, sot thotë se virusi është...

Pronarët e restoranteve dhe këngëtarë të estradës, sot kanë mbajtur protestë para Qeverisë së Kosovës në shenjë pakënaqësie për shkak të moslejimit...

Djali që zotëron 2,371 telefona celularë

Jayesh Kale është një koleksionist në Indi i cili ka kaluar të paktën pesë vjet duke mbledhur telefona celularë, duke i quajtur...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news