Kanë filluar punimet për asfaltimin e disa rrugëve në fshatin Obrançë të Podujevës, njofton Llapi.info

Image may contain: 2 people, people standing, sky and outdoor

Për t’i përcjellë nga afër këto punime ka dalë edhe kreu i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, së bashku me drejtorin e Drejtorisë së Urbanizmit Hamdi Jaha.

“Asfaltimi i rrugëve në lagjet Gjergji dhe Qosa në fshatin Obrançë”, ka shkruar sipër fotografive kryetari i Komunës, Agim Veliu./Llapi.info

Image may contain: 6 people, people standing, shoes and outdoor