Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person të kërkuar në Podujevë, njofton Llapi.info

Sipas Policisë, arrestimi i tij është bërë në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Prizren.

“Rr. “Nuhi Gashi”, Podujevë 10.06.2019-07:50. Në bazë të urdhëresës lëshuar nga Gjykata Themelore në Prizren, është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi”, thotë PK./Llapi.info