Është arrestuar personi i cili ka goditur me veturë mbrëmë një vajzë të mitur në rrugën “Ali Ajeti”, njofton Llapi.info

Sipas PK-së, Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.
Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Kujtojmë, Llapi.info pati raportuar mbrëmë në lidhje më këtë dhe sipas dëshmitarëve drejtuesi i veturës pasi ka goditur vajzën, ka tentuar të largohet por që është ndalur nga Policia./Llapi.info