Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar i dyshuari mashkull i komunitetit ashkali në Lipjan, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër nga ky komunitet.

Sipas raporti policor i njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.