Mbrëmë në Gjakovë është arrestuar një person pasi siç njofton policia, i njëjti e ka hapur për të punuar në lokalin e tij qebaptoren dhe aty janë hasur duke qëndruar disa persona.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.