Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën “Arbën Xhaferi” rreth orës 15:00, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia e ka konfirmuar rastin për Sinjalin dhe kanë thënë se në aksident është i përfshirë një furgon dhe një kamion.

Sipas Policisë të lënduarit janë dërguar në emergjencë.