Disa ditë më parë, një aksident i çuditshëm trafiku u regjistrua në Koprivnica, Kroaci.

Shoferi i veturës të tipit Peugeot goditi një pikë karburanti pothuajse pa frenim dhe pothuajse u përmbys.

Sipas policisë, shoferi ishte nën ndikimin e alkoolit, dhe tani ka dalë një video nga kamera e sigurisë së pikës së karburantit, e cila tregon saktësisht se sa i rrezikshëm ishte aksidenti.

Video u shfaq në rrjetin social Reddit dhe tashmë po regjistron më shumë se një milion shikime.