AK godet me vezë e domate ministrin Beqaj: Je hajdut

Goditet me veze dhe domate Ministri i Shendetesise Ilir Beqaj. Aktiviste te Aleances Kuqezi hodhen domate e veze teksa makina VW Toureg e Beqajt ndaloi para ministrise mengjesin e sotem. Aktivistet kuqezi thirren: Hajdut, hajdut.
Makina qe transportonte Ministrin u qellua me domate dhe veze ne shenje proteste kunder koncensioneve te shendetesise. Videoja u postua në Facebook nga kreu i AK, Kreshnik Spahiu.