Ballina 5 punëtorët dhe shefi, të gjithë shqiptarë kapen duke punuar ilegalisht në Zvicër cologne_germany_industrial-work-with-personal-protective-equipment-02-513x396-1

cologne_germany_industrial-work-with-personal-protective-equipment-02-513×396-1

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news