Podujevën e merr uji (VIDEO)

Një stuhi shiu, breshëri dhe shkarkim rrufeshë ka përfshirë Podujevën këtë pasdite, raporton Llapi.info. Në pamjet që ka siguruar Llapi.info, shihet edhe madhësia e kokrrës së breshërit në disa anë të Llapit. Edhe Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paralajmëruar se sot do të ketë reshje shiu dhe shkarkime rrufeshë. Si zakonisht, disa rrugës të … Continue reading Podujevën e merr uji (VIDEO)